logo
Made in America

Vaše názory

...inu objímka... :-) Všechny výrobky RAM mě překvapily svou mohutností a dobrým provedením. Použité materiály jsou slušné, myslím, že to něco vydrží. Kombinace jakékoli na cokoli... Doživotní záruka potěší. Lehce nadprůměrná je bohužel cena.

Jaroslav R.


RAM Mounts držák na Garmin nuvi 2497, 2457 do auta na palubní desku, skútr, atd. na šroubky nebo vruty, AMPS, sestava RAM-B-138-GA58U

RAM Mounts držák na Garmin nuvi 2497, 2457 do auta na palubní desku, skútr, atd. na šroubky nebo vruty, AMPS, sestava RAM-B-138-GA58U
pn:RAM-B-138-GA58U
pč:BAL-4203547
cena:1 150 Kč
cena bez dph:950 Kč
dostupnost:na objednávku do 90 dnů
RAM sestava držáku pro Garmin nuvi 2497, 2457 s kruhovým úchytem na rovné povrchy, RAM-B-138-GA58U

Pro podrobný popis a parametry jednotlivých dílů sestavy klikněte prosím na konkrétní díl výše.

Poznámka:
- "U" na konci produktového čísla znamená, že výrobek je balený v PU sáčku


O systému držáků RAM mount:

Systém RAM je jedinečný ve variabilitě, kterou poskytuje patentovaný systém kulových čepů a ramen se svorkami.
Díky němu si uživatel může sestavit držák pro své zařízení podle své potřeby tak, že zkombinuje libovolný úchyt s libovolným ramenem a vhodným držákem.


O RAM mount:

Základním cílem produktů RAM mount je bezpečně uchytit elektronické přístroje všude tam, kde je lidé potřebují. Důraz je kladen na vysokou kvalitu a spolehlivost.
Špičkové úchyty RAM jsou k dispozici pro kabiny velkých i malých letadel, lodí, osobních a nákladních automobilů, pro motocykly, skútry, čtyřkolky a kola, pro vysokozdvižné vozíky, pro kajaky a invalidní vozíky atd.
Výrobcem držáků RAM mount je společnost National Products Inc., Seattle, USA.