logo
Made in America

Vaše názory

Absolutně spolehlivé uchycení na trubce. Perfektně drží. Jistota originálního výrobku.

Zdeněk Z.


Voděodolný držák telefonu na kolo, velikost XL, černo-červená - neoriginální

Voděodolný držák telefonu na kolo, velikost XL, černo-červená - neoriginální
Nasazení pouzdra
pn:
pč:PCI-1131
cena:390 Kč
cena bez dph:322 Kč
dostupnost:✔ skladem ihned k odeslání
*Správné nasazení pouzdra: Nasaďte pouzdro na 4 packy držáku pomocí drážek na zadní straně pouzdra. Silou pouzdro posuňte. Mělo by být slyšet cvaknutí a pouzdro by mělo jít vysunout pouze pomocí velké síly.*

Univerzální voděodolný držák na kolo

Držák vyniká snadnou instalací na řidítka kola, koloběžky nebo motorky. Díky kloubu, na kterém je držák připevněn, můžete telefon otáčet 360° kolem své osy a naklápět podle potřeby. Držák je konstruován tak, aby byl váš telefon v bezpečí před deštěm i prachem.

Vnitřní popruh zajišťují, že se telefon nebude v držáku pohybovat. Díky průhledné přední straně můžete sledovat a ovládat displej vašeho telefonu i bez vyjmutí telefonu z držáku. Dotykové vlastnosti nejsou ovlivněny vůbec nebo minimálně. Na mobilu zapnete navigaci, vložíte ho do držáku a necháte se vést. To vám ušetří čas i otravné sesedání z kola. Držák je navržen pro telefony o velikosti 5,5 - 6,8 palce.

Pouzdro lze sundat z držáku a následně používat jako obyčejné pouzdro. Na držák se jednoduše znovu připevní pomocí drážek na zadní straně pouzdra.

Vnitřek pouzdra má dvě malé kapsy pro uschování peněz, dokladů, či platebních karet. Ve spodní části je pouzdro vybaveno otvorem pro vývod sluchátek.

Vlastnosti:
- Pro řídítka o průměru 18 - 25 mm
- Jednoduchá instalace
- Rotace o 360 stupňů
- Telefon lze v držáku ovládat dotykem
- Ochrana před prachem a deštěm