logo
Made in America

Vaše názory

Mobil 5.2" bez problému udrží. Za jízdy v autě se ani nehne. Univerzálnost, při změně telefonu nemusím měnit i držák což je super. Vypadá, že něco vydrží. Konektor pro nabíjení je přístupný a pokud by nebyl jen mobil posunu a je to :-)

Pavel H.


RAM Mounts univerzální držák na tablet 9" až 10,1" do auta s úchytem na patu sedadla spolujezdce čelisťový, sestava RAM-B-316-1-TAB-LG

RAM Mounts univerzální držák na tablet  9" až 10,1" do auta s úchytem na patu sedadla spolujezdce čelisťový, sestava RAM-B-316-1-TAB-LG
pn:RAM-B-316-1-TAB-LG
pč:BAL-4201664
cena:3553 Kč
cena bez dph:2936 Kč
dostupnost:✔ skladem
RAM sestava držáku pro 9" a 10" tablety s úchytem do vozu na patu sedadla, RAM-B-316-1-TAB-LG

Pro podrobný popis a parametry jednotlivých dílů sestavy klikněte prosím na konkrétní díl výše.

Poznámka:
- "U" na konci produktového čísla znamená, že výrobek je balený v PU sáčku


O systému držáků RAM mount:

Systém RAM je jedinečný ve variabilitě, kterou poskytuje patentovaný systém kulových čepů a ramen se svorkami.
Díky němu si uživatel může sestavit držák pro své zařízení podle své potřeby tak, že zkombinuje libovolný úchyt s libovolným ramenem a vhodným držákem.


O RAM mount:

Základním cílem produktů RAM mount je bezpečně uchytit elektronické přístroje všude tam, kde je lidé potřebují. Důraz je kladen na vysokou kvalitu a spolehlivost.
Špičkové úchyty RAM jsou k dispozici pro kabiny velkých i malých letadel, lodí, osobních a nákladních automobilů, pro motocykly, skútry, čtyřkolky a kola, pro vysokozdvižné vozíky, pro kajaky a invalidní vozíky atd.
Výrobcem držáků RAM mount je společnost National Products Inc., Seattle, USA.