logo
Made in America
Telefony a tablety v ochranném pouzdru IntelliSkin lze jednoduše použít s jakýmkoliv GDS držákem, stojánkem nebo nabíjecí stanicí díky společnému odolnému konektoru. Tento průmyslový konektor na pouzdru a na držáku umožňuje rychlé a přesné vložení. Slouží k napájení i přenosu dat. Pouzdra IntelliSkin ochrání zařízení při pádu a dobře se drží.

Vaše názory

X-Grip používám na telefon i navigaci v autě, na kole i na motorce. Skvěle drží a ani silné otřesy mu nedělají problém. Modularita držáků je dokonalá, nemusím mít víc držáků na více místech, stačí ho povolit a přendat třeba z kola do auta.Univerzální použití. Výnikající odolnost. Gumové čepičky nepoškrábou zařízení.

Anonymní zákazník


Držáky s nabíjením GDS a pouzdra Intelliskin

Novinky GDS a Intellisking v naší nabídce

O GDS™ technologii:

Společnost RAM Mounts vyvinula technologii pro rychlé a odolné propojení mobilních telefonů a tabletů s držáky a dokovacími stanicemi. Výsledkem je řada odolných pouzder IntelliSkin™ pro telefony a tablety a řada držáků a stojánků s GDS ™vybavených speciálním konektorem. Uživatel tak ušetří, protože nemusí pořizovat pro nové zařízení nový stojánek nebo držák. Speciální konektor navíc snese daleko větší zátěž a zjednoduší vkládání zařízení do držáku nebo stojánku. GDS ™ je zkratka pro Global Docking System. Společnost RAM Mounts za IntelliSkin™ a GDS™ získala ocenění CES 2016 Innovation Awards.

Katalog řady GDS™:

Aktuální katalog GDS™ naleznete zde.

Kontakt na obchodníka

Kontaktujte nás, náš obchodník Vám rád systém držáků RAM předvede a navrhne vhodné řešení, jak bezpečně uchytit konkrétní zařízení dle Vašich požadavků.