logo
Made in America

Vaše názory

Toto rameno používám nejraději, protože je díky němu možné držák dostatečně volně polohovat a přesto je poměrně malé. Skvěle se hodí do auta nebo na kolo. Optimální délka pro většinu použití. Jednoduchá montáž a demontáž. Vyrobené z hliníku - vydrží téměř všechno.

Anonymní zákazník


RAM Mounts univerzální držák na tablety 7" a 8" s úchytem do letadla na berany, X-Grip, Ø15,9-32 mm, sestava RAM-B-121-UN8U

RAM Mounts univerzální držák na tablety 7" a 8" s úchytem do letadla na berany, X-Grip, Ø15,9-32 mm, sestava RAM-B-121-UN8U
pn:RAM-B-121-UN8U
pč:BAL-4201889
cena:2631 Kč
cena bez dph:2174 Kč
dostupnost:✔ skladem
RAM sestava držáku pro tablety 7" a 8" X-Grip s úchytem pro průměr 15,9 - 32 mm, RAM-B-121-UN8U

Pro podrobný popis a parametry jednotlivých dílů sestavy klikněte prosím na konkrétní díl výše.

Poznámka:
- "U" na konci produktového čísla znamená, že výrobek je balený v PU sáčku


O systému držáků RAM mount:

Systém RAM je jedinečný ve variabilitě, kterou poskytuje patentovaný systém kulových čepů a ramen se svorkami.
Díky němu si uživatel může sestavit držák pro své zařízení podle své potřeby tak, že zkombinuje libovolný úchyt s libovolným ramenem a vhodným držákem.


O RAM mount:

Základním cílem produktů RAM mount je bezpečně uchytit elektronické přístroje všude tam, kde je lidé potřebují. Důraz je kladen na vysokou kvalitu a spolehlivost.
Špičkové úchyty RAM jsou k dispozici pro kabiny velkých i malých letadel, lodí, osobních a nákladních automobilů, pro motocykly, skútry, čtyřkolky a kola, pro vysokozdvižné vozíky, pro kajaky a invalidní vozíky atd.
Výrobcem držáků RAM mount je společnost National Products Inc., Seattle, USA.