logo
Made in America

Vaše názory

...inu objímka... :-) Všechny výrobky RAM mě překvapily svou mohutností a dobrým provedením. Použité materiály jsou slušné, myslím, že to něco vydrží. Kombinace jakékoli na cokoli... Doživotní záruka potěší. Lehce nadprůměrná je bohužel cena.

Jaroslav R.


RAM Mounts držák na iPhone 5 a 5S s krátkým ramenem a úchytem do letadla na clonu / na desku tloušťky 4,4 - 28,0 mm, sestava RAM-B-177-A-AP11U

RAM Mounts držák na iPhone 5 a 5S s krátkým ramenem a úchytem do letadla na clonu / na desku tloušťky 4,4 - 28,0 mm, sestava RAM-B-177-A-AP11U
pn:RAM-B-177-A-AP11U
pč:BAL-4201907
cena:2 720 Kč
cena bez dph:2 248 Kč
dostupnost:na objednávku do 60 dnů
RAM sestava držáku pro Apple iPhone 5/5S s krátkým ramenem a úchytem na desku, RAM-B-177-A-AP11U

Pro podrobný popis a parametry jednotlivých dílů sestavy klikněte prosím na konkrétní díl výše.

Poznámka:
- "U" na konci produktového čísla znamená, že výrobek je balený v PU sáčku


O systému držáků RAM mount:

Systém RAM je jedinečný ve variabilitě, kterou poskytuje patentovaný systém kulových čepů a ramen se svorkami.
Díky němu si uživatel může sestavit držák pro své zařízení podle své potřeby tak, že zkombinuje libovolný úchyt s libovolným ramenem a vhodným držákem.


O RAM mount:

Základním cílem produktů RAM mount je bezpečně uchytit elektronické přístroje všude tam, kde je lidé potřebují. Důraz je kladen na vysokou kvalitu a spolehlivost.
Špičkové úchyty RAM jsou k dispozici pro kabiny velkých i malých letadel, lodí, osobních a nákladních automobilů, pro motocykly, skútry, čtyřkolky a kola, pro vysokozdvižné vozíky, pro kajaky a invalidní vozíky atd.
Výrobcem držáků RAM mount je společnost National Products Inc., Seattle, USA.