logo
Made in America

Vaše názory

...inu objímka... :-) Všechny výrobky RAM mě překvapily svou mohutností a dobrým provedením. Použité materiály jsou slušné, myslím, že to něco vydrží. Kombinace jakékoli na cokoli... Doživotní záruka potěší. Lehce nadprůměrná je bohužel cena.

Jaroslav R.


RAM Mounts univerzální držák na mobil větší než 5" do auta s extra silnou přísavkou na sklo, X-Grip, sestava RAM-B-166-UN10U

RAM Mounts univerzální držák na mobil větší než 5" do auta s extra silnou přísavkou na sklo, X-Grip, sestava RAM-B-166-UN10U
pn:RAM-B-166-UN10U
pč:BAL-4201919
cena:3 360 Kč
cena bez dph:2 777 Kč
dostupnost:✔ 3 skladem ihned k odeslání
Držák na sklo pro mobilní telefon větší než 5" s extra silnou přísavkou v nejvyšší kvalitě od amerického výrobce RAM mount.

RAM sestava držáku pro smartphony větší než 5" X-Grip s vysoce kvalitní přísavkou, RAM-B-166-UN10U

Pro podrobný popis a parametry jednotlivých dílů sestavy klikněte prosím na konkrétní díl výše.

Poznámka:
- "U" na konci produktového čísla znamená, že výrobek je balený v PU sáčku


O systému držáků RAM mount:

Systém RAM je jedinečný ve variabilitě, kterou poskytuje patentovaný systém kulových čepů a ramen se svorkami.
Díky němu si uživatel může sestavit držák pro své zařízení podle své potřeby tak, že zkombinuje libovolný úchyt s libovolným ramenem a vhodným držákem.


O RAM mount:

Základním cílem produktů RAM mount je bezpečně uchytit elektronické přístroje všude tam, kde je lidé potřebují. Důraz je kladen na vysokou kvalitu a spolehlivost.
Špičkové úchyty RAM jsou k dispozici pro kabiny velkých i malých letadel, lodí, osobních a nákladních automobilů, pro motocykly, skútry, čtyřkolky a kola, pro vysokozdvižné vozíky, pro kajaky a invalidní vozíky atd.
Výrobcem držáků RAM mount je společnost National Products Inc., Seattle, USA.