logo
Made in America

Vaše názory

Toto rameno používám nejraději, protože je díky němu možné držák dostatečně volně polohovat a přesto je poměrně malé. Skvěle se hodí do auta nebo na kolo. Optimální délka pro většinu použití. Jednoduchá montáž a demontáž. Vyrobené z hliníku - vydrží téměř všechno.

Anonymní zákazník


RAM Mounts držák na mobilní telefony s úchytem do letadla na clonu / na desku tloušťky 4,4 - 28,0 mm, X-Grip, sestava RAM-B-177-UN7BU

RAM Mounts držák na mobilní telefony s úchytem do letadla na clonu / na desku tloušťky 4,4 - 28,0 mm, X-Grip, sestava RAM-B-177-UN7BU
pn:RAM-B-177-UN7BU
pč:BAL-4203911
cena:3 400 Kč
cena bez dph:2 810 Kč
dostupnost:na objednávku do 60 dnů
RAM sestava držáku pro smartphony X-Grip, s 1" kulovým čepem s úchytem na desku, RAM-B-177-UN7BU

Pro podrobný popis a parametry jednotlivých dílů sestavy klikněte prosím na konkrétní díl výše.

Poznámka:
- "U" na konci produktového čísla znamená, že výrobek je balený v PU sáčku


O systému držáků RAM mount:

Systém RAM je jedinečný ve variabilitě, kterou poskytuje patentovaný systém kulových čepů a ramen se svorkami.
Díky němu si uživatel může sestavit držák pro své zařízení podle své potřeby tak, že zkombinuje libovolný úchyt s libovolným ramenem a vhodným držákem.


O RAM mount:

Základním cílem produktů RAM mount je bezpečně uchytit elektronické přístroje všude tam, kde je lidé potřebují. Důraz je kladen na vysokou kvalitu a spolehlivost.
Špičkové úchyty RAM jsou k dispozici pro kabiny velkých i malých letadel, lodí, osobních a nákladních automobilů, pro motocykly, skútry, čtyřkolky a kola, pro vysokozdvižné vozíky, pro kajaky a invalidní vozíky atd.
Výrobcem držáků RAM mount je společnost National Products Inc., Seattle, USA.