logo
Made in America

Vaše názory

...inu objímka... :-) Všechny výrobky RAM mě překvapily svou mohutností a dobrým provedením. Použité materiály jsou slušné, myslím, že to něco vydrží. Kombinace jakékoli na cokoli... Doživotní záruka potěší. Lehce nadprůměrná je bohužel cena.

Jaroslav R.


RAM Mounts držák pro Apple Magsafe do držáku nápojů, RAP-B-299-4-AP-MAGU

RAM Mounts držák pro Apple Magsafe do držáku nápojů, RAP-B-299-4-AP-MAGU
pn:RAP-B-299-4-AP-MAGU
pč:PRM-0225
EAN:793442015212
cena:2 359 Kč
cena bez dph:1 950 Kč
dostupnost:na objednávku do 90 dnů
RAM držák pro Apple MagSafe s ramenem o délce 9 cm do držáku nápojů v automobilu.


RAM úchyt do držáku na nápoje slouží jako základna pro bezpečné uchycení telefonu nebo tabletu v blízkosti řidiče a mimo zorné pole. Díky speciálním chlopním drží pevně ve všech držácích na nápoje o průměru 66 - 88 mm. Pro menší držáky lze chlopně přistřihnout v naznačených ryskách. Úchyt obsahuje závaží kvůli lepší stabilitě.


Součástí balení je i plastové rameno o délce 94 mm a v neposlední řadě i kvalitní držák pro nabíječky MagSafe. Tento RAM MagSafe Adapter je vyroben speciálně pro originální nabíječku Apple MagSafe Charger (není součástí balení).
Tento adaptér umožňuje dokonalé a bezpečné uchycení nabíječky Apple MagSafe a je určen pro série Apple iPhone 12 a iPhone 13, v originálním pouzdru Apple MagSafe nebo bez něj.


Úchyt do nápojů a držák nabíječky MagSafe mají 1" kulový čep díky kterým lze nastavit držák do optimálního pozorovacího úhlu.Přednosti adaptéru:
- Kompatibilní se systémem ramen a úchytů RAM mount
- Vyrobeno pro Apple MagSafe Charger
- Univerzální pro většinu automobilů
- Vhodné do držáku nápojů o průměru 66 - 88 mm

Materiál:
- Vysokopevnostní plast

Váha:
- 648 g

Velikost kulového čepu:
- 1", pryžový, velikosti "B"

Kdy použít kovový a kdy plastový díl?

RAM mount garantuje pro plastové i kovové díly stejné pevnostní parametry a poskytuje na ně stejnou Doživotní záruku RAM mount. Jsou tedy plně zaměnitelné. Výhodou dílů z vysokopevnostního plastu je nižší hmotnost a cena. Výhodou dílů z povlakované slitiny hliníku je prémiový vzhled.


*

Poznámka:
"U" v čísle dílu znamená, že výrobek je balený v PU sáčku.

*

*Kdy použít kovový a kdy plastový díl?*

*RAM mount garantuje pro plastové i kovové díly stejné pevnostní parametry a poskytuje na ně stejnou Doživotní záruku RAM mount. Jsou tedy plně zaměnitelné. Výhodou dílů z vysokopevnostního plastu je nižší hmotnost a cena. Výhodou dílů z povlakované slitiny hliníku je prémiový vzhled.*


Řady a nosnosti:

RAM vyrábí svůj systém úchytů a ramen v několika řadách. Řady jsou označeny písmeny, liší se velikostí kulových čepů a jsou odstupňovány podle nosnosti. Např. díly v řadě "C" jsou označeny RAM-XXX.

Držáky a sestavy řady:

"A" tj. s kulovými čepy o velikosti 3/4" jsou určeny pro zařízení do hmotnosti 0,23 kg.

"B" tj. s kulovými čepy o velikosti 1" jsou určeny pro zařízení do hmotnosti 0,91 kg.

"C" tj. s kulovými čepy o velikosti 1,5" jsou určeny pro zařízení do hmotnosti 1,81 kg.

"D" tj. s kulovými čepy o velikosti 2,5" jsou určeny pro zařízení do hmotnosti 2,72 kg.

"E" tj. s kulovými čepy o velikosti 3,38" jsou určeny pro zařízení do hmotnosti 6,8 kg.


O systému držáků RAM mount:

Systém RAM je jedinečný ve variabilitě, kterou poskytuje patentovaný systém kulových čepů a ramen se svorkami.
Díky němu si uživatel může sestavit držák pro své zařízení podle své potřeby tak, že zkombinuje libovolný úchyt s libovolným ramenem a vhodným držákem.

Kdy použít kovový a kdy plastový díl?

RAM mount garantuje pro plastové i kovové díly stejné pevnostní parametry a poskytuje na ně stejnou Doživotní záruku RAM mount. Jsou tedy plně zaměnitelné. Výhodou dílů z vysokopevnostního plastu je nižší hmotnost a cena. Výhodou dílů z povlakované slitiny hliníku je prémiový vzhled.


O RAM mount:

Základním cílem produktů RAM mount je bezpečně uchytit elektronické přístroje všude tam, kde je lidé potřebují. Důraz je kladen na vysokou kvalitu a spolehlivost.
Špičkové úchyty RAM jsou k dispozici pro kabiny velkých i malých letadel, lodí, osobních a nákladních automobilů, pro motocykly, skútry, čtyřkolky a kola, pro vysokozdvižné vozíky, pro kajaky a invalidní vozíky atd.
Výrobcem držáků RAM mount je společnost National Products Inc., Seattle, USA.