logo
Made in America

Vaše názory

Toto rameno používám nejraději, protože je díky němu možné držák dostatečně volně polohovat a přesto je poměrně malé. Skvěle se hodí do auta nebo na kolo. Optimální délka pro většinu použití. Jednoduchá montáž a demontáž. Vyrobené z hliníku - vydrží téměř všechno.

Anonymní zákazník


RAM Mounts držák pro Apple Magsafe do držáku nápojů, RAP-B-299-4-AP-MAGU

RAM Mounts držák pro Apple Magsafe do držáku nápojů, RAP-B-299-4-AP-MAGU
pn:RAP-B-299-4-AP-MAGU
pč:PRM-0225
EAN:793442015212
cena:2 149 Kč
cena bez dph:1 776 Kč
dostupnost:na objednávku do 60 dnů
RAM držák pro Apple MagSafe s ramenem o délce 9 cm do držáku nápojů v automobilu.


RAM úchyt do držáku na nápoje slouží jako základna pro bezpečné uchycení telefonu nebo tabletu v blízkosti řidiče a mimo zorné pole. Díky speciálním chlopním drží pevně ve všech držácích na nápoje o průměru 66 - 88 mm. Pro menší držáky lze chlopně přistřihnout v naznačených ryskách. Úchyt obsahuje závaží kvůli lepší stabilitě.


Součástí balení je i plastové rameno o délce 94 mm a v neposlední řadě i kvalitní držák pro nabíječky MagSafe. Tento RAM MagSafe Adapter je vyroben speciálně pro originální nabíječku Apple MagSafe Charger (není součástí balení).
Tento adaptér umožňuje dokonalé a bezpečné uchycení nabíječky Apple MagSafe a je určen pro série Apple iPhone 12 a iPhone 13, v originálním pouzdru Apple MagSafe nebo bez něj.


Úchyt do nápojů a držák nabíječky MagSafe mají 1" kulový čep díky kterým lze nastavit držák do optimálního pozorovacího úhlu.Přednosti adaptéru:
- Kompatibilní se systémem ramen a úchytů RAM mount
- Vyrobeno pro Apple MagSafe Charger
- Univerzální pro většinu automobilů
- Vhodné do držáku nápojů o průměru 66 - 88 mm

Materiál:
- Vysokopevnostní plast

Váha:
- 648 g

Velikost kulového čepu:
- 1", pryžový, velikosti "B"

Kdy použít kovový a kdy plastový díl?

RAM mount garantuje pro plastové i kovové díly stejné pevnostní parametry a poskytuje na ně stejnou Doživotní záruku RAM mount. Jsou tedy plně zaměnitelné. Výhodou dílů z vysokopevnostního plastu je nižší hmotnost a cena. Výhodou dílů z povlakované slitiny hliníku je prémiový vzhled.


*

Poznámka:
"U" v čísle dílu znamená, že výrobek je balený v PU sáčku.

*

*Kdy použít kovový a kdy plastový díl?*

*RAM mount garantuje pro plastové i kovové díly stejné pevnostní parametry a poskytuje na ně stejnou Doživotní záruku RAM mount. Jsou tedy plně zaměnitelné. Výhodou dílů z vysokopevnostního plastu je nižší hmotnost a cena. Výhodou dílů z povlakované slitiny hliníku je prémiový vzhled.*


Řady a nosnosti:

RAM vyrábí svůj systém úchytů a ramen v několika řadách. Řady jsou označeny písmeny, liší se velikostí kulových čepů a jsou odstupňovány podle nosnosti. Např. díly v řadě "C" jsou označeny RAM-XXX.

Držáky a sestavy řady:

"A" tj. s kulovými čepy o velikosti 3/4" jsou určeny pro zařízení do hmotnosti 0,23 kg.

"B" tj. s kulovými čepy o velikosti 1" jsou určeny pro zařízení do hmotnosti 0,91 kg.

"C" tj. s kulovými čepy o velikosti 1,5" jsou určeny pro zařízení do hmotnosti 1,81 kg.

"D" tj. s kulovými čepy o velikosti 2,5" jsou určeny pro zařízení do hmotnosti 2,72 kg.

"E" tj. s kulovými čepy o velikosti 3,38" jsou určeny pro zařízení do hmotnosti 6,8 kg.


O systému držáků RAM mount:

Systém RAM je jedinečný ve variabilitě, kterou poskytuje patentovaný systém kulových čepů a ramen se svorkami.
Díky němu si uživatel může sestavit držák pro své zařízení podle své potřeby tak, že zkombinuje libovolný úchyt s libovolným ramenem a vhodným držákem.

Kdy použít kovový a kdy plastový díl?

RAM mount garantuje pro plastové i kovové díly stejné pevnostní parametry a poskytuje na ně stejnou Doživotní záruku RAM mount. Jsou tedy plně zaměnitelné. Výhodou dílů z vysokopevnostního plastu je nižší hmotnost a cena. Výhodou dílů z povlakované slitiny hliníku je prémiový vzhled.


O RAM mount:

Základním cílem produktů RAM mount je bezpečně uchytit elektronické přístroje všude tam, kde je lidé potřebují. Důraz je kladen na vysokou kvalitu a spolehlivost.
Špičkové úchyty RAM jsou k dispozici pro kabiny velkých i malých letadel, lodí, osobních a nákladních automobilů, pro motocykly, skútry, čtyřkolky a kola, pro vysokozdvižné vozíky, pro kajaky a invalidní vozíky atd.
Výrobcem držáků RAM mount je společnost National Products Inc., Seattle, USA.