logo
Made in America

Vaše názory

Můj již několikátý doplněk od RAM... jako vždy luxusní a na 200% funkční.Pevný, tuhý, lehce nastavitelný. Na palubní desce je skoro neviditelný.

Tomáš P.


RAM Mounts Tough-Case USB-C pouzdro na Samsung Galaxy Tab Active 5/3/2, RAM-TC-SAM29CU

RAM Mounts Tough-Case USB-C pouzdro na Samsung Galaxy Tab Active 5/3/2, RAM-TC-SAM29CU
pn:RAM-TC-SAM29CU
pč:PRM-4220
EAN:793442013232
cena:4 999 Kč
cena bez dph:4 131 Kč
dostupnost:na objednávku do 60 dnů
RAM ® Tough-Case ™ je robustní dvoudílný kryt pro Samsung Galaxy Tab Active 2, 3 a 5 s vestavěným krouceným napájecím kabelem, který lze natáhnout až do délky 213 cm a zakončeným USB-C konektorem. Kryt lze upevnit do vozidla za pomoci odpovídajícího držáku Tough Case. Zadní část pouzdra je záměrně ponechána zcela odkrytá, aby se optimalizovalo chlazení baterie tabletu.


Vlastnosti pouzdra Tough-Case ™:
- ochrání tablet při pádu
- výborně se drží
- má vestavěný nabíjecí USB-C kabel

Materiál:
- Vysokopevnostní kompozit

Hmotnost:
- 272 g


*

Poznámka:
"U" v čísle dílu znamená, že výrobek je balený v PU sáčku.

*

O systému držáků RAM mount:

Společnost RAM Mounts vyvinula technologii pro rychlé a odolné propojení mobilních telefonů a tabletů s držáky a dokovacími stanicemi. Výsledkem je řada odolných pouzder IntelliSkin ™ pro telefony a tablety a řada držáků a stojánků s GDS ™vybavených speciálním konektorem. Uživatel tak ušetří, protože nemusí pořizovat pro nové zařízení nový stojánek nebo držák. Speciální konektor navíc snese daleko větší zátěž a zjednoduší vkládání zařízení do držáku nebo stojánku. GDS ™ je zkratka pro Global Docking System. Společnost RAM Mounts za IntelliSkin™ a GDS™ získala ocenění CES 2016 Innovation Awards.

O RAM mount:

Základním cílem produktů RAM mount je bezpečně uchytit elektronické přístroje všude tam, kde je lidé potřebují. Důraz je kladen na vysokou kvalitu a spolehlivost.
Špičkové úchyty RAM jsou k dispozici pro kabiny velkých i malých letadel, lodí, osobních a nákladních automobilů, pro motocykly, skútry, čtyřkolky a kola, pro vysokozdvižné vozíky, pro kajaky a invalidní vozíky atd.
Výrobcem držáků RAM mount je společnost National Products Inc., Seattle, USA.

Řady a nosnosti:

RAM vyrábí svůj systém úchytů a ramen v několika řadách. Řady jsou označeny písmeny, liší se velikostí kulových čepů a jsou odstupňovány podle nosnosti. Např. díly v řadě "C" jsou označeny RAM-XXX.

Držáky a sestavy řady:

"A" tj. s kulovými čepy o velikosti 3/4" jsou určeny pro zařízení do hmotnosti 0,23 kg.

"B" tj. s kulovými čepy o velikosti 1" jsou určeny pro zařízení do hmotnosti 0,91 kg.

"C" tj. s kulovými čepy o velikosti 1,5" jsou určeny pro zařízení do hmotnosti 1,81 kg.

"D" tj. s kulovými čepy o velikosti 2,5" jsou určeny pro zařízení do hmotnosti 2,72 kg.

"E" tj. s kulovými čepy o velikosti 3,38" jsou určeny pro zařízení do hmotnosti 6,8 kg.Kdy použít kovový a kdy plastový díl?

RAM mount garantuje pro plastové i kovové díly stejné pevnostní parametry a poskytuje na ně stejnou Doživotní záruku RAM mount. Jsou tedy plně zaměnitelné. Výhodou dílů z vysokopevnostního plastu je nižší hmotnost a cena. Výhodou dílů z povlakované slitiny hliníku je prémiový vzhled.